Minecraft Latvia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vajadzetu palīdzību.. varbūt kads zinas.....

Go down

vajadzetu palīdzību.. varbūt kads zinas..... Empty vajadzetu palīdzību.. varbūt kads zinas.....

Post  mrsmaids Wed May 18, 2011 9:41 am

neskatoties uz kuru versiju visām ir viena un tā pati problēma:
screen:
vajadzetu palīdzību.. varbūt kads zinas..... Minesh10

man ir intigrēta video karte VIA/S3G UniChrome pro IGP bet tas ka viņa ir iebūvēta tas neko nenozīme man comam ir arī iebūveta video karte un pat sliktaka par mnejo un viņam iet, prasīju ka viņš to dabūja gatavu, viņs atbildēja " uzej uz desktopa labais taustiņš>properties>Settings>advenced>trobleshoot un novilkt to būltiņu uz treso iedaļu no sākuma"

es to jau biju mēģinajis pirmstam un nekadas jēgas no ta nebija mēģinaju ielikt jaudīgāku video karti ATI bet minecraft palaižot tas nevēras vaļa metot ārā teksta failu uz desktopa hs_err_pid4040 vai arī rakstot spēle bad videocard drivers.. draiveri tika apdeitoti bet nekāda jēga un pectam vienkārsi ATI vid. karte nerādīja neko uz ekrāna tapēc pieslēdzos atpakaļ pie intigretas ....nezinu ko darī kā salabot šo bug.... vēl viens coms teica lai editēju openGL bet nu es tur vispār neko nerubīju.... ā un + vēl mēģinaju pašu java apdeitot arī nekada jēga nebija varat kāds palīdzēt, vismaz jauni ieteikumi ko varētu darīt lietas labā............ būtu ļoti pateicīgs. Suspect

mrsmaids

Posts : 2
Join date : 2011-05-18

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum